K personalizácii reklám a analýze našej návštevnosti využívame súbory cookie. Informácie o tom, ako náš web používate, zdieľame so svojimi partnermi pôsobiacimi v oblasti inzercie a analýz. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s použitím súborov cookies. Rozumiem | Ďalšie informácie

UŽÍVATEĽ

INFORMÁCIE


REKLAMA

Prihlásenie

Zadajte prosím Vaše prihlasovacie údaje a stlačte tlačidlo "Prihlásiť".

Login:

Login je prihlasovacie meno, ktoré ste si zvolili pri registrácii.

Heslo:

V hesle sa rozlišujú veľké a malé písmená.

Nemáte prihlašovací login a heslo?

Pre získanie prihlasovacích údajov je potrebné sa zaregistrovať. Registrácia je veľmi jednoduchá a zadarmo. Základné funkcie servera však môžete využívať aj bez registrácie.

Zabudli ste prihlasovací login alebo heslo? Nedorazil registračný e-mail?

Zadajte prosím Vašu e-mailovú adresu, ktorú ste uviedli pri registrácii, a stlačte tlačidlo "Odoslať". Na túto adresu Vám bude následne zaslaný Váš prihlasovací login a nové heslo (alebo nový registračný e-mail).

E-mail:


15.04.2013
Zobrazovanie e-mailovej adresy u ponúk
Z dôvodu častého zneužívania novo nezobrazujeme e-mailové adresy poskytovateľov pôžičiek (a tlačidlo "Kontaktovať") u ponúk zdarma. Tieto položky sú zobrazené len u štandardných a zvýraznených ponúk a ponúk mesiaca.
29.01.2013
Nové možnosti zverejňovania ponúk pôžičiek
Aby sme zaistili aktuálnosť zverejňovaných ponúk, je teraz možné zverejňovať ponuky bezplatne na 7 dní. Pre dlhšiu dobu zobrazenia využite niektorú z možností zverejnenia Vašich ponúk.
10.04.2012
Minimálna doba pôžičky
Minimálna doba, na ktorú môže byť ponúkaná pôžička v našom systéme, je novo stanovená na 3 mesiace.
14.04.2011
Nová možnosť propagácie Vašich ponúk!
Novo je teraz možné sprístupniť Vašu ponuku na adrese domena.penazne-pozicky.sk (kde text namiesto slova domena je ľubovoľne voliteľný). Ak nemáte vlastné webové stránky, môžete pre propagáciu využiť stránku s Vašou ponukou na našom serveri.
Všetky novinky a tipy...