K personalizácii reklám a analýze našej návštevnosti využívame súbory cookie. Informácie o tom, ako náš web používate, zdieľame so svojimi partnermi pôsobiacimi v oblasti inzercie a analýz. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s použitím súborov cookies. Rozumiem | Ďalšie informácie

UŽÍVATEĽ

INFORMÁCIE


REKLAMA

O nás

Server Peňažné-pôžičky.sk ponúka sprostredkovanie ponúk a dopytov pôžičiek a úverov, a to na profesionálnej úrovni: vďaka špecializovaným funkciám tu nájdu záujemcovia pôžičku podľa svojich predstáv. Poskytovatelia pôžičiek a úverov u nás môžu zverejniť svoje ponuky vrátane podrobných parametrov a kontaktných údajov. S jedinečnými funkciami nášho servera sa môžete zoznámiť nižšie.

Náš server ponúka nasledujúce jedinečné funkcie:

Podrobné vyhľadávanie pôžičiek podľa mnohých parametrov

Na rozdiel od bežných inzertných serverov, kde je inzeráty možné triediť maximálne podľa krajov, je na našom serveri možné zadávať konkrétne parametre pôžičiek a úverov, a to ako v ponukách, tak v dopytoch, príp. pri ich prehľadávaní. Môžete si teda nechať nájsť ponuky alebo dopyty požičanie peňazí napríklad podľa výšky čiastky, RPMN alebo doby splácania, výška splátok, potrebného zabezpečenia atď. Ak postrádate nejaký parameter pri vyhľadávaní, dajte nám vedieť!

Chytré vyhľadávanie pôžičiek a úverov

Vyhľadávanie v ponukách a dopytoch prebieha síce prísne podľa zadaných kritérií, naviac sú ale zobrazené ponuky a dopyty, ktoré sa svojimi parametrami zadaným kritériám veľmi blíži. Preto je u každej nájdené ponuky a každého nájdeného dopytu uvedené, na koľko percent spĺňa Vaše požiadavky. Ponuky a dopyty s údajom 100% je spĺňajú bezo zvyšku, ostatné s nižším počtom percent sa im veľmi približujú. Neujde Vám tak ponuka / dopyt, ktorý sa napríklad v jednej drobnosti odlišuje od Vášho zadania, inak je ale pre Vás ideálny. To sa hodí najmä v situácii, keď žiadna ponuka / dopyt presne nezodpovedá Vášmu zadaniu. Kritériá, v ktorých sa nájdené ponuky a dopyty líši od Vášho zadania, sú vo výsledkoch vyhľadávania vyznačená.

Možnosť zverejnenia anonymného dopytu požičanie peňazí

Záujemcovia o pôžičku alebo úver môžu svoj dopyt zverejniť bez konkrétnych kontaktných údajov. Poskytovatelia pôžičiek Vás potom budú môcť kontaktovať pomocou formulára, ktorého obsah Vám bude doručený e-mailom na Vašu adresu, poskytovateľ Vašu e-mailovú adresu však neuvidí. Bude potom len na Vás, či na ponuku budete reagovať alebo nie.

Postup, ako zverejniť anonymný dopyt, nájdete v našej nápovede.

Vlastná doména 3. úrovne pre všetky ponuky

Vaše ponuky je možné sprístupniť na adrese domena.penazne-pozicky.sk (kde text namiesto slova domena je ľubovoľne voliteľný). Ak nemáte vlastné webové stránky, môžete pre propagáciu využiť stránku s Vašou ponukou na našom serveri.

Notifikácia e-mailom pre poskytovateľov pôžičiek

Ak sa v systéme objaví nový dopyt, ktorý zodpovedá Vami vložené ponuke, budete o tom informovaní e-mailom. Notifikáciu je možné aktivovať pre zvýraznené ponuky.

Štatistiky zobrazení ponúk

Neskrývame vysokú návštevnosť našich stránok - u zvýraznených ponúk sú dostupné štatistiky ich zobrazenia (počet zobrazení vo výsledkoch vyhľadávania a počet zobrazení detailu ponuky).

Hodnotenie poskytovateľov pôžičiek a úverov

Zákazníci môžu poskytovateľov pôžičiek (súkromníkov, nebankové subjekty a banky) hodnotiť, a to ak číselne (známkami 1-5), tak aj slovne. Pri vyhľadávaní pôžičiek a úverov sa potom zobrazuje pri každej ponuke priemerné hodnotenie príslušného poskytovateľa od všetkých užívateľov. Hodnotené subjekty môžu na hodnotenie reagovať, reakcia je u hodnotenia uvedená.

Novinky a tipy

Novo pridané funkcie a tipy pre lepšie využívanie služieb servera nájdete na stránke Novinky a tipy.


Rýchla pôžička Home Credit
Získajte 400 až 6000 € a použite ich na čokoľvek. # vybavenie a poskytnutie pôžičky zadarmo # na akýkoľvek účel, pričom tento nemusíte dokladovať # neplatíte žiadne mesačné poplatky za vedenie pôžičky # predčasné splatenie pôžičky bez poplatkov # dobrovoľné výhodné poistenie mesačných splátok pôžičky # nepotrebujete ručiteľa ani iné zabezpečenie. Bližšie informácie a kontakt...
Hypotéka na čokoľvek
Potrebujete hypotéku a môžete ručiť nehnuteľnosťou? Požiadajte o nezáväzné porovnanie ponúk jednotlivých bánk! Môže sa jednať o klasickú hypotéku na kúpu bytu alebo domu, hypotéku na splatenie starej hypotéky (refinancovanie), americkú bezúčelovú hypotéku na čokolvek alebo hypotéku so štátným príspevkom pre mladých. Bližšie informácie a kontakt...
mPôžička Plus
mPôžička Plus je pôžička až do výšky 24 000 eur s fixnou úrokovou sadzbou len 9,9% so splatnosťou až do 84 mesiacov. Bez zbytočných poplatkov a s garanciou najlacnejšej pôžičky! Bližšie informácie a kontakt...
15.04.2013
Zobrazovanie e-mailovej adresy u ponúk
Z dôvodu častého zneužívania novo nezobrazujeme e-mailové adresy poskytovateľov pôžičiek (a tlačidlo "Kontaktovať") u ponúk zdarma. Tieto položky sú zobrazené len u štandardných a zvýraznených ponúk a ponúk mesiaca.
29.01.2013
Nové možnosti zverejňovania ponúk pôžičiek
Aby sme zaistili aktuálnosť zverejňovaných ponúk, je teraz možné zverejňovať ponuky bezplatne na 7 dní. Pre dlhšiu dobu zobrazenia využite niektorú z možností zverejnenia Vašich ponúk.
10.04.2012
Minimálna doba pôžičky
Minimálna doba, na ktorú môže byť ponúkaná pôžička v našom systéme, je novo stanovená na 3 mesiace.
14.04.2011
Nová možnosť propagácie Vašich ponúk!
Novo je teraz možné sprístupniť Vašu ponuku na adrese domena.penazne-pozicky.sk (kde text namiesto slova domena je ľubovoľne voliteľný). Ak nemáte vlastné webové stránky, môžete pre propagáciu využiť stránku s Vašou ponukou na našom serveri.
Všetky novinky a tipy...